שיתופי הפעולה שלנו

The Bazelet Group

קבוצת בזלת היא אחת מחברות הקנאביס הרפואי הגדולה בישראל, משרתת 9000 מטופלים מדי חודש. החברה מפיצה מוצרי קנאביס, מפעילה מתקן ייצור חדשני העומד בתקן GMP, עורכת מחקרים קליניים ומפתחת מוצרים חדשים. גרין פילדס עובדת בשיתוף פעולה נרחב עם החברה ופיתחה מותג משותף – גרין רוק המשווק בבתי מרקחת.

Seach שיח ישראל

גרין פילדס חתמה על שיתוף פעולה עם שיח, חלוצה בענף הקנאביס הרפואי שמייצרת מוצרים בהתאמה אישית למטופלים, בתי מרקחת ורופאים בישראל. לשיח יש מספר חברות בנות בישראל ובחו"ל, בנוסף לשותפויות אסטרטגיות המאפשרות לנו להעמיק את היכולות הטכנולוגיות שלנו ולחזק את נוכחותנו כשחקן ראשי בענף הקנאביס בישראל ובעולם.

קנדוק, חברת הבת של אינטרקיור, הינה חברת הקנאביס מהגדולות והוותיקות בישראל, חלוצה בייצור, יבוא ויצוא מוצרי קנאביס רפואי.
החברה חוקרת ומפתחת זני קנאביס ייחודיים ומבצעת ניסויים קליניים בסטנדרט FDA. לחברה מעל 20 בתי מרקחת בפריסה ארצית.
גרין פילדס עובדת בשיתוף פעולה עם קנדוק בטיפוח וגידול זני קנאביס חדשים המשווקים בבתי המרקחת בישראל.

IMC International Medical Cannabis

גרין פילדס חתמה על שיתוף פעולה עם חברת IMC, אחת מהחוות הוותיקות בשוק הקנאביס בישראל. IMC פעילה בשוק הקנאביס הבינלאומי ועוסקת בתחום הגידול, המחקר והפיתוח.

Agricultural Research Organisation - Voicani Center

גרין פילדס משתפת פעולה עם מרכז וולקני, ארגון מחקר חקלאי במימון ממשלתי ומשתלת בר לב לפיתוח זנים חדשים לטיפול בהתוויות רפואיות ספציפיות. ד"ר משה פליישמן, PhD, מטעם מכון וולקני מוביל את פרויקט הכלאת הקנאביס כדי להגדיל את יכולת ההדירות ולפתח זנים בעלי רמות גבוהות יותר של קנבינואידים פחות נפוצים (כגון CBC, CBG, THCV) וטרפנים.

ROOTS Sustainable Agricultural Technologies Ltd.

"רוטס טכנולוגיות חקלאיות" מפתחת טכנולוגיות מתקדמות ופורצות דרך לטיפול בניהול האקלים של הצמח על ידי אופטימיזציה של טמפרטורות רצויות באזור השורש. הטכנולוגיה של רוטס מגבירה משמעותית את היבול, משפרת את האיכות, חוסכת אנרגיה וממתנת סטרס קיצוני של חום וקור.

higrade

גרין פילדס משתפת פעולה עם חברת הייגרייד בהתקנת טכנולוגיית בדיקה ניידת ייחודית של קנאביס לניטור תהליכי צמיחה ולזיהוי התפתחותם של מרכיבים פעילים. בנוסף לתהליכי הפיקוח הסטנדרטיים לגידול קנאביס, בכל החממות מותקנות מצלמות מתקדמות, אשר מזהות מזיקים וסיכונים אגרונומיים, מצמצמות פחת וחוסכות בכוח אדם.

Profit-Agro

Profit-Agro Ltd הינה חברה מובילה בבניית מבני חממה בטכנולוגיות מתקדמות. חברת Profit-Agro עיצבה והקימה את החממות של Green Fields  מא' עד ת'.